Arī jaunajā apkures sezonā tiks saglabāti pabalsti siltumenerģijas apmaksai28/09/07

Daugavpils Domes deputāti apstiprinājuši grozījumus saistošajos noteikumos Nr. 24 “Par pabalsta piešķiršanu siltumenerģijas piegādes apmaksai”.

Grozījumi paredz, ka vientuļam pensionāram un invalīdam, kuram nav Civillikumā noteikto likumīgo apgādnieku, kura ienākums nepārsniedz 100 latus saņems pabalstu 12 latu apmērā mēnesī. Vientuļš invalīds, vientuļš nestrādājošs pensionārs, kura ienākumi nepārsniedz 140 latus mēnesī pabalstu saņems 10 latu apmērā mēnesī.

Kopā dzīvojošiem invalīdiem un nestrādājošiem pensionāriem, kuru ienākumi nepārsniedz 200 latus mēnesī pabalstu siltumenerģijas apmaksai saņems 10 latu apmērā mēnesī.

10 latu pabalstu saņems arī divi nestrādājoši pensionāri un invalīdi, kuri dzīvo atsevišķi no bērniem un kopīgais ienākums nepārsniedz 180 latus mēnesī. 10 latu pabalstu saņems arī pensionārs vai invalīds, kurš dzīvo atsevišķi no bērniem un ienākums mēnesī nepārsniedz 130 latus.

Pabalstus saņems arī daudzbērnu ģimenes, trūcīgās ģimenes, kurās aug bērni, ģimenes, kurās audzina bērnus invalīdus, bāreņi, aizbildņi. Šīm kategorijām paredzēts ikmēneša pabalsts 6 latu apmērā uz katru bērnu, bet ne vairāk kā 50 latus.

Šogad pašvaldība ir ņēmusi vērā iedzīvotāju ierosinājumus un ir paplašināts personu loks, kuri varēs saņemt pabalstu apkures sezonā.

Iedzīvotāji var griezties Sociālo lietu pārvaldē, ja rodas neskaidrības. Speciālisti izskaidros to, kas nepieciešams pabalsta saņemšanai. Tālrunis: 54 40919, 5423700.Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre Līga Korsaka, 5404374

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha